YALOVA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ SERVİSİ

Yalova Üniversitesi Öğrenci Servisi

Gürgenoğlu Turizm olarak siz öğrencilerimizi kendi şehrinizde okuyormuş gibi evlerinizden alıp okullarınıza ulaştırıyoruz. İstanbul, Gebze ve Kocaeli'nin bütün semtlerinden hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ders saatinize göre isterseniz ara servislerimizi kullanabilir, isterseniz de sizleri sabah evlerinizden alıp ortalama 50 dakika sonra okullarınıza ulaştırıyoruz. Okuldan evinize dönüş için ise sizlere birçok alternatif saat sunup, size uygun olan zamanlarda okula gidip gelmenizi sağlıyoruz.

YALOVA ÜNİVERSİTESİ SAAT TABLOSU

Üniversiteye varış saatleriYalova'dan dönüş servislerin saatleri
08:1513:00
10:1515:00
12:1516:30
16:1517:30
16:1518:30
20:30
22:30

Yalova Üniversitesi Servisi

Tam Zamanında

Yılların verdiği tecrübe ve işimize gösterdiğimiz özen ile her türlü trafik ve aksaklığı göz önüne alarak ve bunlara hazırlıklı olarak sizlere kusursuz ve dakik hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Bakımlı Araçlar

Araçlarımızın bakımları ve düzenli kontrolleri aksatmadan yapılmaktadır. Bunlara dair belgelerimiz mevcuttur.

Sertifikalı Şoförler

Şoförlerimizin hepsi psikoteknik sinir testinden geçip belge almıştır. Aynı zamanda src belgelerine de sahiplerdir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için şoför kadromuzu profesyonel olarak özenle seçiyoruz.

Güvenli

Şoförlerimizin hepsi araç tiplerine göre değişen 100-110  arasında olan hız limitlerine kusursuz bir şekilde uymaktadırlar. Siz öğrencilerimizin güvenli bir şekilde evlerinizden okullarınıza ulaşmanız firmamızın ilk önceliğidir.