Hakkımızda

Gürgenoğlu Turizm 2006 yılından bu yana sahip olduğu değerleri yıllardır koruyan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, farklı hizmet anlayışı sunan ve çözüm üreten yapısıyla, daha uzun yıllar heyecanını ve inancını kaybetmeden yoluna devam etmeye kararlıdır. geniş araç filosuyla gerek kiralama , gerek yurtiçi turları, gerekse personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında hizmet veren GürgenoğluTurizm; eğitimli personeli ile tam hizmet anlayışını geliştirmiştir. Bu amaca yönelik çalışmalara önem veren GürgenoğluTurizm, ilgili olduğu alanlardaki teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

12

Yıllık Tecrübe

53

Araç

10000

Hizmet verilen yolcu

Yalova Üniversitesi Servisi

Tam Zamanında

Yılların verdiği tecrübe ve işimize gösterdiğimiz özen ile her türlü trafik ve aksaklığı göz önüne alarak ve bunlara hazırlıklı olarak sizlere kusursuz ve dakik hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Bakımlı Araçlar

Araçlarımızın bakımları ve düzenli kontrolleri aksatmadan yapılmaktadır. Bunlara dair belgelerimiz mevcuttur.

Sertifikalı Şoförler

Şoförlerimizin hepsi psikoteknik sinir testinden geçip belge almıştır. Aynı zamanda src belgelerine de sahiplerdir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için şoför kadromuzu profesyonel olarak özenle seçiyoruz.

Güvenli

Şoförlerimizin hepsi araç tiplerine göre değişen 100-110  arasında olan hız limitlerine kusursuz bir şekilde uymaktadırlar. Siz öğrencilerimizin güvenli bir şekilde evlerinizden okullarınıza ulaşmanız firmamızın ilk önceliğidir.